O kanceláři

O realitní kanceláři REALITY POLLAK:

Tomáš PollakJmenuji se Tomáš Pollak, vystudoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a poté jsem pracoval jako advokátní koncipient a jako člen managementu významné developerské a realitní společnosti. Realitní činnosti se samostatně věnuji od roku 2003, v letech 2007 – 2013 jsem spolu s partnerem provozoval realitní kancelář v rámci franšízy mezinárodní realitní sítě ERA REALITY (jako samostatná kancelář ERA inReality).

Za dobu svého působení v realitách jsem se podílel na prodeji stovek nemovitostí, kdy jsem osobně zajišťoval přípravu všech smluv a dohlížel na to, aby proces prodeje dopadl pro obě smluvní strany ke vzájemné spokojenosti, tj. aby prodávající obdržel kupní cenu na svůj účet a kupující se stal vlastníkem nemovitosti a nedočkal se nepříjemných překvapení v podobě skrytých právních vad.  

Na základě bohatých zkušenosti v oblasti zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a po detailním poznání práce konkurenčních realitních kanceláří jsem dospěl k přesvědčení, že v tak zásadní záležitosti, jakou je pro většinu klientů prodej nemovitosti, musí mít kvalita přednost nad kvantitou. Z tohoto důvodu se všem klientům osobně věnuji po celou dobu průběhu prodeje a jedině tak mohu zajistit stoprocentní realitní servis, který je založen především na pochopení individuálních požadavků každého klienta, na pečlivém vysvětlení všech aspektů prodeje nemovitostí a v neposlední řadě na kvalitním právním zajištění celé transakce. 

V rámci standardní spolupráce nabízím:  

  • Ocenění reálné tržní ceny nemovitosti a zvolení vhodné strategie prodeje či pronájmu vzhledem ke konkrétním požadavkům klienta.
  • Pravidelné informace o statistice návštěvnosti inzertních serverů a o vývoji prodeje či pronájmu nemovitosti.
  • Osobní účast na prohlídkách nemovitostí se zájemci.
  • Vzhledem k právnímu vzdělání a dlouholeté praxi v oblasti realit garantuji maximálně kvalitní smlouvy, které osobně připravuji dle specifik každého obchodního případu.
  • Zaručuji maximální časovou flexibilitu a osobní přístup ke každému klientovi.
  • Klientovi se věnuji po celou dobu procesu prodeje, včetně dohledu nad zaplacením kupní ceny až po přípravu přiznání k dani z převodu nemovitostí včetně zajištění znaleckého posudku certifikovaným odhadcem.
  • Spolupracuji s renomovanou advokátní kanceláři KMVS, s.r.o. (www.kmvs.cz), v rámci svých služeb nabízím bezplatnou úschovu kupní ceny u této advokátní kanceláře (pojištěna na částku 200.000.000,- Kč), v případě zájmu zajistím též úschovu kupní ceny u banky či notáře dle požadavků smluvních stran.

 Co jinde nenajdete aneb proč zvolit spolupráci s realitní kanceláří REALITY POLLAK:

Ve většině realitních kanceláří jste v kontaktu s makléřem, který není zcela obeznámen se všemi aspekty prodeje nemovitostí a nezřídka prezentuje jiný postoj, než který při realizaci prodeje zastává majitel realitní kanceláře a smlouvy zpravidla připravuje advokát najatý realitní kanceláří, který ne vždy přesně rozumí Vaším konkrétním požadavkům na podobu smluv a obvykle není časově flexibilní.

Výhodou spolupráce s realitní kanceláří REALITY POLLAK je spojení makléře, majitele realitní kanceláře a právníka v jedné osobě. O všech Vašich požadavcích na prodej či pronájem nemovitosti jsem od počátku informován, veškerou problematiku prodeje čí pronájmu včetně přípravy potřebných smluv řešíte s jednou osobou a máte též zajištěnu maximální časovou flexibilitu. 

Cíl kanceláře:

Cílem kanceláře je spokojený klient, který se bude vracet a který naše služby doporučí svým přátelům a známým. Na principu doporučení úspěšně fungujeme již více než 10 let.